Załakowo. Trwają poszukiwania 17-latka, który topił się w jeziorze

czwartek, 20 lipca 2017 r., 22:29
fot. archiwum

W Załakowie na Jeziorze Świętym trwają poszukiwania młodego mężczyzny, który topił się w akwenie. Na miejscu pracują nurkowie i strażacy z czterech jednostek.

Do zdarzenia doszło około godz. 20.45 w Załakowie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że młody, 17-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego płynął przez Jezioro Święte i nagle zniknął pod wodą. Jego kolega natychmiast zawiadomił służby ratownicze.

Na miejscu pracują strażacy z JRG Kartuzy, OSP Sierakowice i OSP Kamienica Królewska, a także strażacy-nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego przy JRG w Gdańsku.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.