Martyna Piepiórka na Mistrzostwach Polski Juniorów

piątek, 21 lipca 2017 r., 13:42
fot. nadesłane

Martyna Piepiórka, zawodniczka sekcji pływackiej GKS Cartusii Kartuzy ma za sobą swój pierwszy start na Mistrzostwach Polski Juniorów 14-letnich. W dwóch z pięciu wyścigów osiągnęła obiecujące wyniki.

Martyna Piepiórka po raz pierwszy miała okazję startować w pływackiej imprezie centralnej Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 14- letnich, która odbyła się na olimpijskiej pływalni Aquasfera w Olsztynie. W mistrzostwach startowało 278 zawodniczek z 146 klubów pływackich.

Przed zawodami Martyna spędziła trzy tygodnie na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej okręgu pomorskiego w Puławach. W Olsztynie kartuska pływaczka wystartowała w pięciu konkurencjach na 50 m, 100 m, 200 m stylem dowolnym oraz na 50 m i 100 m stylem grzbietowym. Obiecujące wyniki uzyskała w konkurencji na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:03,99, zajmując 25 miejsce (na 130 startujących zawodniczek) oraz w wyścigu na 200 m stylem dowolnym z wynikiem 2:17,94 zdobywając 26 miejsce (na 99 startujących zawodniczek).

Oprac. MD-Z
Info: Arkadiusz Zalewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.