Maciej Hirsz nie zwalnia tempa

niedziela, 23 lipca 2017 r., 09:47
fot. nadesłane

Przed Maćkiem Hirszem kolejne ważne starty. Po zawodach cyklu Arnold Amateur Strongman w Stanach Zjednoczonych (Mistrzostwa Świata) i zwycięstwie w RPA, strongman z Kaszub znów będzie walczył na prestiżowych turniejach.

6 sierpnia Maciek wraz z Grzegorzem Szymańskim będzie reprezentował nasz kraj podczas Pucharu Europy Strongman, który rozegrany zostanie w Wejherowie. Ich przeciwnikami będą Czesi, Ukraińcy i Norwegowie, a sędziować zawody będą Mariusz Pudzianowski i Mateusz Ostaszewski. Wcześniej jednak Maciek wystartuje podczas Pucharu Polski Strongman w Trzebiatowie (22-23 lipca). Tam rywalizować z naszym strongmanem będzie między innymi utytułowany Krzysztof Radzikowski, którego fanom sportów siłowych nie trzeba przedstawiać.

Warto też dodać, że Maciek cały czas jest w wysokiej dyspozycji. Po turniejach z cyklu Arnold Amateur Strongman, na każdych zawodach stawał na podium. Pozostaje tylko trzymać kciuki za startującego w drużynie Polskiej Floty Strongmana.
- Do każdych zawodów przygotowuje się na 100% i teraz nie będzie inaczej - mówi Maciej Hirsz. - Wiem, że jestem na takim etapie swojej kariery, na którym nie mogę sobie pozwolić na słabe starty. To dla mnie pracowity rok, ale cały czas się rozpędzam.

Warto też przypomnieć, że 10 września będzie można zobaczyć Maćka w akcji w Sierakowicach. Tym razem strongman pojawi w roli zawodnika i organizatora, a gościem specjalnym imprezy będzie Robert Burneika.

Nadesłane/Piotr Lewna/Grupa Słabek

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.