Kartuzy. Pożar w mieszkaniu przy ul. Majkowskiego

sobota, 22 lipca 2017 r., 10:23
fot. AL

W sobotni poranek strażacy interweniowali przy ulicy Majkowskiego w Kartuzach, gdzie na poddaszu jednego z budynków wielorodzinnych zapaliła się rozdzielnica elektryczna.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10. przy ulicy Majkowskiego w Kartuzach. Najprawdopodobniej na poddaszu obiektu wskutek zwarcia instalacji elektrycznej zapaliła się skrzynka elektryczna. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia, sprawdzeniu czy ogień nieprzestrzenił się na inne części pomieszczenia oraz oddymieniu mieszkania.

W działania wzięły udział trzy zastępy strażaków z JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.