Policjanci poszukują świadków wypadku

wtorek, 25 lipca 2017 r., 14:19
fot. nadesłane

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach prowadzą postępowanie w sprawie potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych w Kartuzach. Do zdarzenia doszło 18 maja około godz. 18. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują świadków zdarzenia drogowego, które 18 maja miało miejsce na przejściu dla pieszych na Wzgórzu Wolności w Kartuzach. Kierujący nieustalonej marki samochodem wyjeżdżając z ul. Klasztornej potrącił przechodząca przez jezdnie kobietę. Odjechał z miejsca zdarzenia.

- Prosimy wszystkich świadków tego zdarzenia, a zwłaszcza kierującą, która zatrzymała się przed przejściem, na którym doszło do potrącenia o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KPP Kartuzach - apelują policjanci.

Osoby, które mogą posiadać informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr. tel. (58) 685-21-21 lub 997.

MD-Z
Info:KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.