W czwartek Jakub Skierka stratuje na Mistrzostwach Świata

wtorek, 25 lipca 2017 r., 15:40
fot. nadesłane

W niedzielę w Budapeszcie rozpoczęła się druga część pływackich Mistrzostwa Świata. Wśród zawodników biało-czerwonej reprezentacji jest również Jakub Skierka, zawodnik GKS Cartusii, który trenuje pod okiem Arkadiusza Zalewskiego.

Jeden z najlepszych kartuskich sportowców od niedzieli wraz ze swoim trenerem Arkadiuszem Zalewskim przebywa w Budapeszcie. Jest jednym z 20 zawodników kadry narodowej na Pływackich Mistrzostwach Świata.

- Atmosfera w grupie znakomita, impreza sportowa doskonała - relacjonowali w niedzielę pływak i jego trener.

Starty członków reprezentacji Polski oglądać można w transmisjach stacji Eurosport oraz TVP sport. Jakub Skierka wystartuje w konkurencji 200m grzbietowym w czwartek 27 lipca.

- Sympatyków pływania i Jakuba zapraszamy do kibicowania naszej pływackiej kadrze narodowej oraz kartuskiemu zawodnikowi - zachęca trener Kuby, Arek Zalewski.

MD-Z
Info:Arkadiusz Zalewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.