Śmiertelny wypadek na trasie Kartuzy-Sierakowice. Nie żyje 64-letni mężczyzna

niedziela, 30 lipca 2017 r., 18:19
fot. BK

W niedzielę po południu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na trasie Kartuzy-Sierakowice. Samochód marki citroen c2 uderzył w drzewo. W skutek zderzenia kierowca zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 17.30 na drodze wojewódzkiej nr 211 w Karwacji. Mężczyzna jadący samochodem osobowym od strony Kartuz w kierunku Sierakowic z nieznanych dotąd przyczyn na zakręcie zjechał z drogi, po czym uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu.

- Z relacji świadków wynika, że samochód, który prowadził wykonywał dziwne manewry. Niewykluczone więc, że mężczyzna mógł zasłabnąć, jednak na tą chwilę tej wersji nie można potwierdzić. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Nie udało się go uratować mimo akcji reanimacyjnej - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Droga już jest przejezdna. Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu trwają czynności z udziałem policji i prokuratora.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.