Dwie kolizje w poniedziałkowy poranek

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 11:34
fot. archiwum

W poniedziałek rano na drogach powiatu kartuskiego doszło do dwóch kolizji z udziałem samochodów osobowych. W Dzierżążnie osobówka dachowała, kolejna na trasie Egiertowo-Somonino ścięła znak i wjechała do rowu.

Oba zdarzenia miały miejsce w poniedziałek przed godz. 8. W Dzierżążnie samochód osobowy dachował. Jak informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierowca wyjaśniał, że ktoś mu zajechał drogę przy wyprzedzaniu, aby uniknąć zderzenia odbił samochód w bok, po czym zjechał na pobocze i dachował. Na szczęście mężczyzna jechał sam i nic mu się nie stało.

Do drugiej kolizji doszło na trasie Egiertowo-Somonino. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, skasował znak drogowy i następnie wjechał do rowu. Jechał sam, tak jak w pierwszym przypadku, miał sporo szczęścia i wyszedł ze zdarzenia bez uszczerbku na zdrowiu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.