Iza Frymark piąta na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 22:07
fot. nadesłane

Zawodniczka Klubu Strzeleckiego LOK Dziesiątka z Kartuz zaliczyła udany start na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich. W ostatecznej klasyfikacji uplasowała się na piątym miejscu na ponad czterdzieści zawodniczek.

Mazowsze jest tegorocznym gospodarzem 23. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. Cykl zawodów rozpoczął się 23 czerwca i potrwa do 20 sierpnia. W jego ramach odbywają się zawody w 35 dyscyplinach sportowych m.in. w strzelectwie, żeglarstwie, kajakarstwie, łucznictwie, boksie, hokeju na trawie czy piłce nożnej.

Zawody w strzelectwie odbywały się od 14 do 19 lipca. Ich finał odbył się w środę. Kartuski klub strzelecki reprezentowała Izabela Frymark. Była jedną z trzynastu reprezentantów z Pomorza. Na olimpiadę zakwalifikowała się podczas zmagań w Bydgoszczy. Startowała w kategorii juniorek młodszych na karabin pneumatyczny 40 strzałów. Zawody ukończyła na piątym miejscu uzyskując tym samym najlepszy wynik wśród Pomorzan. Ustrzeliła 403,7 pkt.

MD-Z
Info: Jerzy Malotka-Trzebiatowski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.