Trigar MTB Challenge Kartuzy już 26 sierpnia na Złotej Górze. Sprawdź się i zapisz już dziś!

poniedziałek, 31 lipca 2017 r., 22:48
fot. archiwum/MD-Z

Już niecały miesiąc pozostał do emocjonujących zawodów dla pasjonatów dwóch kółek, które odbędą się na Złotej Górze. Trigar MTB Challenge Kartuzy to jedna z ciekawszych imprez sportowych w sezonie, po raz pierwszy zorganizowana w tym regionie. Zapisz się już dziś i spróbuj swoich sił.

Trigar MTB Challenge Kartuzy to impreza dedykowana zapalonym cyklistom. Na listach startowych Trigar MTB Challenge Kartuzy jest łącznie 400 miejsc na dwóch dystansach. Zawody są świetną okazją, by sprawdzić swoje możliwości w terenie nieco bardziej wymagającym. Wyścig adresowany jest do amatorów pasjonujących się jazdą na rowerze, nie mogą w nich brać udziału zawodnicy z tzw. licencją Elity.

W zmaganiach wziąć udział może każda osoba pełnoletnia, która ma sprawny technicznie rower, sztywny kask i nie ma przeciwwskazań lekarskich do aktywnego uprawiania sportu. Osoby w wieku od 16 lat, które nie osiągnęły jeszcze pełnoletności potrzebują pisemnej zgody opiekuna.

Uczestnicy będą mogli ścigać się na dwóch dystansach Mini i Mega. Krótsza trasa będzie liczyła około 28 kilometrów, a dłuższa 51 km.

Na zawodach będzie obowiązywać łącznie siedem kategorii wiekowych ( cztery dla mężczyzn, trzy dla kobiet).

Na wyścig można zapisać się drogą elektroniczną klikając tutaj.

Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.