Policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierowców

środa, 2 sierpnia 2017 r., 10:50
fot. archiwum

We wtorek na drogach powiatu kartuskiego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

Pierwszego amatora jazdy na podwójnym gazie zatrzymano we wtorek rano około godz. 6.15 w Miechucinie na ul. Kartuskiej. 59-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierował renaultem. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,8 promila.

Drugiego nietrzeźwego kierowcę zatrzymano w Żukowie około godz. 22.30. Na ul. Armii Krajowej policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który kierował peugeotem, mając w organizmie 0,6 promila alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.