O krok od wypadku - toyotą pod prąd

czwartek, 3 sierpnia 2017 r., 10:37

Jeden z naszych czytelników był świadkiem niebezpiecznej sytuacji na drodze, którą zarejestrował na kamerze, zamontowanej w swoim samochodzie. Tylko jego czujność i ostrożność spowodowała, że uniknął zderzenia z jadącą pod prąd toyotą.

Za sprawą naszych Czytelników przedstawiamy kolejny przykład braku wyobraźni i skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania kierowców samochodów. Tym razem kierujący toyotą (z kartuskimi numerami rejestracyjnymi) w Trójmieście wyjechał z drogi jednokierunkowej, jadąc pod prąd, omal nie powodując kolizji z innym pojazdem.

Kierowca toyoty nie wykazał skruchy, a co więcej obrzucił innego kierowcę wyzwiskami.

Przebieg całego zdarzenia (zawiera wulgaryzmy) można obejrzeć na materiale wideo, które zamieszczamy poniżej oraz pod tym linkiem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.