Sznurki. Pożar w budynku gospodarczym

czwartek, 3 sierpnia 2017 r., 22:50
fot. AL

Czwartkowym późnym wieczorem strażacy interweniowali w sznurkach (gm. Chmielno), gdzie doszło do pożaru w budynku gospodarczym. Zagrożenie szybko udało się opanować.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny otrzymał przed godziną 22. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogień pojawił się w budynku goospodarczym. Pożar najprawdopodobniej powstał wskutek zbyt bliskiego magazynowania drewna w sąsiedztwie piecyka typu koza. Spaleniu uległo międy innymi składowane w pomieszczeniu drewno.

W działaniach gaśniczych wzięli udział strażacy z OSP Zawory, OSP Brodnica Górna oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.