Pierwszy dzień Ostrzyckiego Lata - taneczna zabawa w rytmach disco polo

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 00:20
fot. MD-Z

Pierwszy dzień zabawy na Ostrzyckim Lecie upłynął pod znakiem muzyki i tańca. Odbywająca się od kilkudziesięciu lat, sztandarowa impreza letnia gminy Somonino, jak co roku przyciągnęła tłumy. I tak, jak to już w Ostrzycach bywa, do tańca nie trzeba było namawiać nikogo.

Ostrzyckie Lato to impreza z kilkudziesięcioletnią tradycją. Dwudniowa zabawa corocznie przyciąga tłumy turystów i mieszkańców. Sobotnia odsłona imprezy upłynęła pod znakiem tańca i biesiady. Licznie zgromadzeni goście najpierw bawili się przy muzyce zespołów Matmusic i Allegra. W rytmy śląskiej biesiady wprowadziły publiczność Claudia i Kasia Chwołka. Gwiazdą wieczoru była grupa Eratox.

W niedzielę zabawa rozpocznie się o godz. 14. Najpierw przewidziano program dla dzieci. O godz. 15.15 rozpocznie się "Diabelskie granie" z zespołem Manijoce i Piotrem Szycą. Chętni będą mogli sprawdzić się w graniu na tym instrumencie. O godz. 17 wystąpi grupa Dwa Plus Dwa, a następnie zespół Maraquja. Gwiazdą wieczoru będą Bubliczki, ich koncert zaplanowano około godz. 21.30.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.