Nowe Czaple. Pożar budynku gospodarczego i ciągnika

niedziela, 6 sierpnia 2017 r., 16:20
fot. internet/OSP Zgorzałe

Sześć zastępów strażaków walczyło w niedzielne popołudnie z pożarem budynku gospodarczego w Nowych Czaplach (gm. Stężyca). Spaleniu uległo poddasze obiektu, jak i zaparkowany w jego sąsiedztwie ciągnik.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał w niedzielę około godziny 12.45. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy. Spaleniu uległo poddasze obiektu, jak i ciągnik rolniczy, który znajdował się w sąsiedztwie budynku.

W akcji gaśniczej, która trwała około dwóch godzin, wzięli udział strażacy z OSP Zgorzałe, OSP Nowe Czaple, OSP Stare Czaple, OSP Brodnica Górna, OSP Stężyca oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.