Kolejni nietrzeźwi w weekend na drogach powiatu kartuskiego

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 11:54
fot. archiwum

w miniony weekend policjanci na drogach powiatu zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu.

Pierwszego z nietrzeźwych policjanci zatrzymali z piątku na sobotę o godz. 00.40 w Miechucinie. 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jechał motorowerem mając w organizmie 0, 6 promila alkoholu.

Kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie zatrzymano w sobotę o godz. 20 w Kamienicy Królewskiej. 35-letni mężczyzna kierował fordem focusem, badanie wykazało miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkaniec powiatu kartuskiego ma zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2019 roku.

Ostatniego nietrzeźwego zatrzymano o godz. 2 w nocy z soboty na niedzielę. 29-letni mężczyzna kierował vw passatem mając w organizmie prawie dwa promile alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.