Jakub Skierka szósty w zawodach Pucharu Świata w Berlinie

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 14:22
fot. nadesłane

Kartuski pływak Jakub Skierka, podopieczny trenera Arka Zalewskiego nie zwalnia tempa w rywalizacji światowego pływania. Po bardzo udanym starcie w Berlinie, reprezentant Cartusii odnotował kolejny sukces. Tym razem był szósty na zawodach w Berlinie.

Po świetnym starcie w Moskwie pływacy przenieśli się do Berlina na kolejne zawody Pucharu Świata - edycji na basenie o długości 25 m. Podczas zawodów w Niemczech Skierka potwierdził, że będzie liczył się w dorosłym światowym pływaniu. Po porannych eliminacjach zakwalifikował się do wieczornych finałów przypływając w nich na 6 pozycji z nowym rekordem w jego koronnej konkurencji 200 m stylem grzbietowym. Uzyskał czas 1:52,16.

Drugiego dnia zawodów Jakub startował na dystansie o połowę krótszym w konkurencji 100m grzbietowym i tu zajął 17 pozycję z wynikiem 0:53,13

- Gratulujemy Jakubowi i życzymy miłych- zasłużonych wakacji, oraz dalszych sukcesów w seniorskim światowym pływaniu - podkreśla Arek Zalewski trener i koordynator sekcji pływackiej GKS Cartusia Kartuzy.

Oprac. MD-Z
Info: Arkadiusz Zalewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.