Banino. Zderzenie motocykla z busem. Nie żyje 37-letni mężczyzna

poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r., 16:58
fot. BK

W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Baninie. Zderzył się bus i motocykl. Niestety śmierć na miejscu poniósł 37-letni kierowca jednośladu. Droga jest zablokowana. Utrudnienia potrwają jeszcze dwie godziny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15 w Baninie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem sprinterem 26-letni mężczyzna jechał w kierunku Miszewa i zamierzał wykonać manewr skrętu w lewo. W tym momencie wyprzedzał go motocykl marki BMW. Doszło do zderzenia, w wyniku którego 37-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Droga jest zablokowana. Pracujące na miejscu służby kierują na objazdy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.