Pożar papy na dachu budynku mieszkalnego w Chmielnie

wtorek, 8 sierpnia 2017 r., 18:07
fot. BK

We wtorkowe popołudnie na jednym z budynków mieszkalnych w Chmielnie zapaliła się papa dachowa. Dzięki szybkiej interwencji strażaków ogień szybko udało się opanować i nie odnotowano większych strat.

Do zdarzenia doszło około godz. 17 w Chmielnie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Gryfa Pomorskiego wymieniano pokrycie dachowe. Wskutek wysokich temperatur na dachu zapaliła się papa. Dzięki szybkiej akcji udało się szybko opanować ogień, a szacowane straty są stosunkowo niewielkie.

Na miejscu interweniowały OSP Chmielno i JRG Kartuzy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.