Disco pod Gwiazdami w Stężycy - sprawdź, jak wyglądają objazdy i gdzie zaparkować

czwartek, 10 sierpnia 2017 r., 10:22
fot. nadesłane

Już w ten weekend Stężyca przeżyje prawdziwy najazd fanów muzyki tanecznej. Pełna gwiazd największa impreza na Kaszubach z pewnością przyciągnie tłumy. W związku ze zwiększonym natężeniem ruchu organizatorzy wprowadzili zmiany w organizacji ruchu i wyznaczyli miejsca parkingowe.

W sobotę w Stężycy rozpocznie się jedna z najbardziej wyczekiwanych przez wielu imprez tego lata - Disco pod Gwiazdami. W pierwszy dzień imprezy w amfiteatrze wystąpią: After Party, Kayah, Diley, Ryszard Rynkowski, Akcent, Izabela Trojanowska, Loka, Classic, Łobuzy, Honorata Skarbek, Nowator, De Mono, Lanberry, Urszula, Masters, Freaky boys i M-Power.

W niedzielę natomiast publiczność usłyszy Shaun Baker & Jessica Jean, Mario Bischin, Stefano Terrazzino, Remady & Manu L, Haddaway, Righaira, Opus, Londonbeat, Mauro, Danzel, Ryan Paris, a także Farba, Sumtuastic, Kindla, Verba, Nowator, Stauros, Sami, Renata Dąbkowska, Kasa, Doniu, Future Folk.

Podczas trwania Disco pod Gwiazdami w Stężycy będzie obowiązywać zmienna organizacja ruchu. Z ruchu zostanie całkowicie wyłączona ulica ks. B. Sychty.

- W związku z przewidywaną dużą liczba uczestników zachęcamy do zachowania wszelkiej ostrożności na drogach oraz do stosowania się do uwag osób kierujących ruchem - podkreślają organizatorzy.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę koncerty rozpoczną się o godz. 19.30. Bramy otwarte będą już od godziny 18. Bilety w cenie 10 zł za jeden dzień koncertu do nabycia już teraz w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy, w kasach biletowych w dniu koncertu oraz na portalu www.ebilet.pl. Dzieci do lat 10 - wstęp wolny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.