Chmielno. Toyota uderzyła w drzewo - kierowca uciekł

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 09:56
fot. AL

W piątkowy poranek służby interweniowały w Chmielnie. Toyota uderzyła tam w drzewo. Kierująca nią osobą oddaliła się z miejsca zdarzenia. Trwa ustalenie jej tożsamości.

Do zdarzenia doszło około godziny 9. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący toyotą jadąc od Garcza w kierunku centrum Chmielna na łuku drogi najpewniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł z trasy i uderzył toyotą w drzewo. Kierowca pojazdu tuż po zdarzeniu oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwa jego poszukiwanie.

W akcji wzięli udział strażacy z OSP Chmielno i JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.