Policja szuka świadków potrącenia rowerzysty w Glinczu

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 10:49
fot. archiwum

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Żukowie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 16 czerwca około godz. 10.45 przy ul. Wierzbowej w Glinczu.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Clio koloru srebrnego jadąc z kierunku Żukowa potrącił rowerzystę, który wykonywał manewr zawracania. Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Niestety na skutek doznanych obrażeń rowerzysta po kilku dniach zmarł w szpitalu.

Świadkowie, którzy widzieli wypadek, a w szczególności kobieta, która udzielała pomocy rowerzyście, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Żukowie, z prowadzącym dochodzenie asp.szt. Tomaszem Kierznikiewiczem pod nr tel. 058 685-21-90 lub dyżurnym KP Żukowo 058 685-21-70.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.