Dzierżążno. Busem uderzył w drzewo

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 11:51
fot. BK

W czwartkowe popołudnie doszło do zdarzenia drogowego w Dzierżążnie. Kierowca busa uderzył w drzewo, na szczęście nic mu się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.30 na ulicy Kartuskiej w Dzierżążnie. Bus zjechał z drogi a następnie uderzył w drzewo.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 26-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, kierując busem, najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Zjechał na krawężnik a następnie uderzył w drzewo. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy - informuje Magdalena Formela p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.