We wtorek w Reskowie będa ścigać się rolkarze. Mamy darmowy pakiet dla czytelników!

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 14:49
fot. archiwum/MD-Z

We wtorek w Reskowie już po raz trzeci odbędzie się Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Chmielna. W półmaratonie mogą wziąć udział zarówno zagorzali miłośnicy tej formy aktywności fizycznej, jak i osoby, które swoją przygodę z rolkami rozpoczęły niedawno. Organizatorzy - Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" przygotowało dla naszych czytelników darmowy pakiet startowy.

15 sierpnia warto odwiedzić Reskowo, by zobaczyć niecodzienny wyścig. Na drodze z Reskowa do Miechucina rywalizować będą zawodnicy Pucharu Kaszub we wrotkarstwie szybkim. W zawodach może wziąć udział każdy, bez ograniczenia wieku, a w biegu na 21 km ten, kto ukończył 16 lat (osoby niepełnoletnie - wymagana zgoda opiekuna) oraz posiada aktualne badania lekarskie bądź podpisze oświadczenie o zdolności i braku przeciwwskazań do biegu. Imprezie towarzyszyć będą zawody dla dzieci, te będą mogły spróbować swoich sił na dwóch dystansach 600 m i 1000 m. Dorośli wystartują o godz. 14, dzieci o godz. 13.30.

Uczestnicy półmaratonu czterokrotnie pokonają pętlę o długości około 5 km. Na zawody można zapisać się drogą elektroniczną lub w biurze zawodów przy remizie od godz. 12 w dzień półmaratonu. Zawody w Reskowie będą szóstymi, finałowymi wliczanymi do Pucharu Kaszub. Regulamin zawodów dostępny jest tutaj.

Organizatorzy wydarzenia Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" przygotowały dla naszych Czytelników jeden pakiet startowy. Aby go otrzymać wystarczy zadzwonić do organizatorów pod nr tel. 515 390 900 i powołać się na artykuł w naszym portalu. Kto pierwszy, ten lepszy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.