Smołdzino. Modernizacja remizy OSP

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 19:22
fot. nadesłane

W poniedziałek 31 lipca br. podpisano umowę na kompleksową modernizacje energetyczną budynków stanowiących własność gminy - modernizację remizy OSP w Smołdzinie. Koszt inwestycji to niespełna 446 tys. złotych.

W ramach zadania w budynku remizy OSP zmienione zostanie źródło zasilania na gazowe. Wymienione zostanie stare pokrycie dachowe z eternitu na blachodachówkę. Wymienione zostaną również okna, oświetlenie, drzwi zewnętrzne. Na zewnątrz ściany budynku będą ocieplone i położony zostanie tynk.

Wykonawcą prac jest firma Usługi Ogólno-Budowlane Andrzej Dzienisz z Borzestowskiej Huty, którą wyłoniono w postępowaniu przetargowym. Wartość prac wykonawca wycenił na kwotę 445 260,00 zł. Na realizację zadania firma ma czas do końca października br.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 10 Energia, Działania 10.01 Efektywność energetyczna - mechanizm ZIT, Poddziałanie 10.01.01 Efektywność energetyczna - mechanizm ZIT - wsparcie dotacyjne dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

nadesłane/UG Przodkowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.