Kosy. Auto uderzyło w przepust, kierowca poszukiwany

piątek, 11 sierpnia 2017 r., 23:01
fot. BK

Trwają poszukiwania kierowcy auta, które w piątek o godz. 22. na drodze wojewódzkiej nr 228 w okolicy Kos, uderzyło w przepust i dachowało.

Z widocznych na miejscu zdarzenia śladów wynika, że auto osobowe jadące w kierunku Kartuz zjechało najpierw na prawe pobocze, do rowu, a następnie uderzyło w przepust i dachowało.

Po przybyciu na miejsce służby ratunkowe nie zastały w aucie, ani w jego najbliższej okolicy osób podróżujących pojazdem. W związku z tym, dokładnie sprawdzono czy we wraku, ani pod nim, nie znajdują się jakieś osoby. Niezależnie od tego rozpoczęto przeszukiwanie najbliższej okolicy. Do poszukiwań włączyła się też policja.

red.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.