Sierakowice. Nawałnica wygrała z organizatorami Nocy pod Gwiazdami

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 00:27
fot. AL

Tegoroczna edycja Nocy pod Gwiazdami pod względem frekwencji okazała się najsłabszą w historii imprezy. Tym samym potężna nawałnica, która przeszła w nocy nad gminą Sierakowice, wyrządzając straty ogromnych rozmiarów, wygrała z organizatorami wydarzenia. Z uwagi na niską frekwencję odwołano koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Tabu.

Szalejący nad Kaszubami żywioł, który nie szczędził terenu gminy Sierakowice, wyrządzając niewyobrażalne szkody i powodując ogromne straty, sprawił, że mieszkańcy nie przybyli na tegoroczną edycję Nocy pod Gwiazdami. Do amfiteatru przybyło zaledwie kilkadziesiąt osób, a na zlocie pojazdów z PRL kilka samochodów i motocykli.

Z uwagi na niską frekwencję wśród biesiadników odwołano występ gwiazdy wieczoru - zespołu Tabu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.