Disco pod Gwiazdami w Stężycy - tak bawiono się pierwszego dnia na największej imprezie roku

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 01:14
fot. MD-Z

Urszula, Ryszard Rynkowski, De Mono, Akcent, Kayah, After Party, Izabela Trojanowska, Łobuzy - te i wiele innych gwiazd wystąpiło na scenie amfiteatru w Stężycy pierwszego dnia największej imprezy lata na Kaszubach. Na Disco pod Gwiazdami w Stężycy przybyło kilkadziesiąt tysięcy osób. Wydarzenie transmitowała telewizja Polsat.

Kilkadziesiąt tysięcy osób przybyło w sobotni wieczór na największe wydarzenie tego lata. Disco pod Gwiazdami w Stężycy to impreza, którą po raz drugi transmituje telewizja Polsat. Koncerty tak jak w ubiegłym roku prowadzili Maciej Dowbor i Misiek Koterski. Na scenie wystąpili After Party, Kayah, Diley, Ryszard Rynkowski, Akcent, Izabela Trojanowska, Loka, Classic, Łobuzy, Honorata Skarbek, Nowator, De Mono, Lanberry, Urszula, Masters, Freaky boys oraz M-Power.

- Przyjechałam na imprezę już po raz drugi. W ubiegłym roku także wybraliśmy się na disco. Przyjeżdżamy też tutaj na majówki disco polo. Bardzo się cieszę z tego, że w naszym regionie jest miejsce, w którym organizowane są imprezy z prawdziwego zdarzenia i taką małą Stężycę można obejrzeć w telewizji, jak podobne koncerty w największych miastach w Polsce. Bawimy się jak zawsze świetnie, jest dobra muzyka, fajna atmosfera - czego chcieć więcej? - mówiła pani Justyna z Kościerzyny, jedna z uczestniczek imprezy.

- Ze względu na to, co działo się w piątek zastanawialiśmy się, czy dziś przyjechać. Sprawdziliśmy pogodę i stwierdziliśmy, że pojedziemy. I bardzo się cieszę, bo było warto. Nie często pojawia się okazja, by usłyszeć tyle świetnych gwiazd na żywo - mówiła pani Joanna z Kartuz.

Niedziela będzie dniem koncertów w głównej mierze gwiazd zagranicznych. Na stężyckiej scenie pojawią się Shaun Baker & Jessica Jean, Mario Bischin, Stefano Terrazzino, Remady & Manu L, Haddaway, Righaira, Opus, Londonbeat, Mauro, Danzel, Ryan Paris, a także Farba, Sumtuastic, Kindla, Verba, Nowator, Stauros, Sami, Renata Dąbkowska, Kasa, Doniu, Future Folk.

Koncerty w niedzielę rozpoczną się o godz. 19.30. Bramy otwarte będą już od godziny 18. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach biletowych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.