Uwaga! Służby przestrzagają przed leśnymi spacerami

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 12:31
fot. archiwum

Wciąż trwa usuwanie skutków nawałnicy. Obecnie służby walczą z powyrywanymi i złamanymi drzewami, jednak sporo drzew jest także naruszonych przez szalejącą wichurę i istnieje niebezpieczeństwo, że również one mogą się przewrócić. Stąd też apel służb, by nie wchodzić do lasów.

Wciąż trwa walka ze skutkami potężnej nawałnicy, która w nocy przeszła nad Kaszubami. Pełne ręce roboty mają strażacy, pogotowie energetyczne, służby porządkowe, jak również leśnicy. Burza wyrządziła ogromne straty także w masywach leśnych w powiecie kartuskim.

Obecnie trwa usuwanie powyrywanych i złamanych drzew. Sporo zostało także naruszonych wskutek wichury, a co za tym idzie stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia. Dlatego też służby apelują, by nie wjeżdżać do lasów i nie wybierać się na leśne spacery.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.