Sulęczyno. Zawody strażackie i festyn odwołane!

niedziela, 13 sierpnia 2017 r., 13:21
fot. archiwum

Z uwagi na ogromne szkody wyrządzone przez nawałanicę, która w nocy z piątku na sobotę przeszła nad Kaszubami, organizatorzy odwołali festyn strażacki, który miał być połączony z zawodami drużyn OSP. Strażacy nadal walczą bowiem ze skutkami burzy.

Niedzielny festyn strażacki w Sulęczynie został odwołany. Mieszkańcy mieli podziwiać zmagania strażaków w corocznych zawodach w sporcie pożarniczym. Tymczasem ochotnicy już od ponad doby walczą ze skutkami żywiołu, który spustoszył część gminy Sulęczyno. Usuwanie szkód wyrządzonych przez potężną nawałnicę trwa nadal.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.