Disco pod Gwiazdami w Stężycy - dzień drugi. Zabawa z zagranicznymi gwiazdami

poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r., 01:59
fot. MD-Z

W niedzielny wieczór do Stężycy ponownie przybyły tłumy. Drugi dzień największej imprezy lata upłynął pod znakiem przebojów zagranicznych. Podczas niedzielnego koncertu Disco pod Gwiazdami wystąpili m.in. Danzel, un Baker & Jessica Jean, Mario Bischin, Stefano Terrazzino, Mauro oraz Opus. Zabawa trwała do północy.

Za nami największa w regionie impreza roku. Dwudniowe Disco pod Gwiazdami w Stężycy przyciągnęło do niewielkiej kaszubskiej miejscowości kilkadziesiąt tysięcy osób - mieszkańców i turystów, którzy przez dwa dni bawiły się w rytmie przebojów gwiazd polskich i zagranicznych.Uczestnicy imprezy przybyli nie tylko z różnych zakątków Pomorza.

- Bawimy się fantastycznie. Taki koncert transmitowany przez telewizję to zupełnie innej klasy impreza niż pozostałe wydarzenia plenerowe w regionie. Naprawdę warto wziąć w takim koncercie udział, tym bardziej, że ceny biletów były symboliczne. Cieszę się, że mogłam posłuchać przebojów zagranicznych gwiazd z dawnych lat, ale też i nowych hitów, które można usłyszeć w radiu - opowiadała pani Beata, która wraz z przyjaciółmi przybyła na koncert z Lęborka.

Podczas sobotniej imprezy na scenie wystąpili After Party, Kayah, Diley, Ryszard Rynkowski, Akcent, Izabela Trojanowska, Loka, Classic, Łobuzy, Honorata Skarbek, Nowator, De Mono, Lanberry, Urszula, Masters, Freaky boys oraz M-Power.

W niedzielną imprezę podzielono na dwa bloki. W pierwszym koncercie wystąpiły gwiazdy zagraniczne, natomiast w drugiej części polskie. Publiczność najpierw bawiła się przy radiowych hitach, które serwowali - Shaun Baker & Jessica Jean, Mario Bischin, Stefano Terrazzino, Remady & Manu L, Haddaway, Righaira, Opus, Londonbeat, Mauro, Danzel, Ryan Paris. W drugiej części natomiast wystąpili polscy artyści - Farba, Sumtuastic, Kindla, Verba, Nowator, Stauros, Sami, Renata Dąbkowska, Kasa, Doniu, Future Folk.

- Przyjechaliśmy na koncert z rodziną z okolic Starogardu Gdańskiego. Było naprawdę warto, bo bawimy się świetnie. Bardziej podobały mi się sobotnie koncerty, bo bardzo lubię polską muzykę i takich artystów jak Ryszard Rynkowski, Urszula czy De Mono. Bardzo ładnie śpiewał też Zenek Martyniuk, jego piosenki też bardzo lubimy - mówił pan Tadeusz.

Pozytywnych opinii na temat imprezy było bardzo wiele.

- Przyjeżdżamy z Kościerzyny na każdą imprezę w Stężycy. Jeśli coś się tutaj odbywa zawsze wiemy, że zabawa będzie świetna i trzeba się koniecznie wybrać. Bardzo lubimy disco polo, ale też muzykę, którą można posłuchać na normalnej dyskotece, więc dla nas dzisiejszy koncert jest naprawdę fajny. Pierwszy dzień też był świetny, za rok na pewno przyjedziemy ponownie - mówiła pani Alicja z Kościerzyny.

- Imprezy w Stężycy są dowodem na to, że można w mniejszej miejscowości zorganizować imprezę na miarę największych polskich miast. Bardzo fajnie, że mamy w naszym powiecie miejsce, gdzie odbywają się koncerty takie jak te, które wcześniej mogliśmy oglądać tylko w telewizji - mówiła pani Ewa z Kartuz.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.