Trigar MTB Challenge Kartuzy - we wtorek oficjalny przejazd próbny

poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r., 15:01
fot. archiwum/MD-Z

Już 26 sierpnia na Złotej Górze odbędzie się Trigar MTB Challenge Kartuzy - emocjonujące zawody dla miłośników dwóch kółek. Ich organizatorzy zapraszają we wtorek o godz. 11 na oficjalną prezentacją trasy zawodów.

Trigar MTB Challenge Kartuzy to impreza dedykowana zapalonym cyklistom. Na listach startowych Trigar MTB Challenge Kartuzy jest łącznie 400 miejsc na dwóch dystansach. Zawody są świetną okazją, by sprawdzić swoje możliwości w terenie nieco bardziej wymagającym.

Uczestnicy będą mogli ścigać się na dwóch dystansach Mini i Mega. Krótsza trasa będzie liczyła 28,5 kilometrów, a dłuższa 52,5 km.

Organizatorzy MTB zapraszają wszystkich zapisanych zawodników oraz osoby, które wciąż zastanawiają się nad udziałem, na oficjalną prezentację trasy zawodów. Odbędzie się ona 15 sierpnia o godz. 11. Uczestnicy wyruszą spod pomnika na Złotej Górze.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.