Poszukiwania 35-letniego Marcina zakończone

czwartek, 17 sierpnia 2017 r., 11:14
fot. archiwum

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Kartuzach zakończyli poszukiwania Marcina K. Mężczyzna jest mieszkańcem Redzikowa w gminie Słupsk. W sobotę, 12 sierpnia około godz. 7 rano wyszedł z mieszkania swojej przyjaciółki na Nowym Osiedlu w Kartuzach, miał pójść na dworzec PKP i wrócić do domu.

Marcin K. ma 35 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 170 cm i 60 kg wagi, włosy koloru ciemny blond, oczy szare, a z tyłu głowy ma widoczne blizny. W dniu, gdy widziano go po raz ostatni ubrany był w koszulkę T-shirt w kolorze biało - fioletowym, długie czarne jeansy. Miał z sobą dużą czerwoną torbę podróżną.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mają informacje na temat miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach pod nr tel. 58 685 22 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Aktualizacja - sobota godz. 22.
Jak informuje Magdalena Formela z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 35-letni mężczyzna został odnaleziony przez policjantów.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.