Niezapomniana kolacja w restauracji Mulk w Miszewku z koncertem Krzysztofa Daukszewicza

czwartek, 17 sierpnia 2017 r., 15:07
fot. nadesłane

Restauracja Mùlk zaprasza na wyjątkowy wieczór, podczas którego goście cieszyć się będą mogli ucztą dla duszy i ciała. Już 29 września w efektownej sali bankietowej należącej do mùlkowego kompleksu odbędzie się koncert Krzysztofa Dauszkiewicza połączony z wyśmienitą kolacją. Będzie to pierwsza odsłona cyklicznej imprezy kulturalnej, która będzie odbywać się w Mùlku.

Mùlk to wyjątkowy kompleks, w którym spędzisz niezwykłe chwile, rozsmakowując się w znakomitej kuchni i doświadczysz wyjątkowej atmosfery i prawdziwej kaszubskiej gościnności. Wybudowana w 2012 roku, serwująca potrawy kuchni polskiej a w szczególności kaszubskiej restauracja Mùlk Chëcz Kaszëbsko w Miszewku, praktycznie co roku zaskakuje swoich gości nowymi odsłonami. Karta menu zmieniana dwa razy do roku, jako ukłon dla stałych klientów, mini zoo z przesympatycznymi Surykatkami, przepiękny ogród letni, Kuźnia Mùlka z pokojami gościnnymi czy Domowa Spiżarnia produkująca zgodnie z wieloletnią tradycją specjały wędliniarskie z rejonu kaszub to tylko część oferty Mùlka.

Kolacja z koncertem

Choć większość weekendów do końca tego roku i znaczna ilość weekendów w roku 2018, jest już objęta rezerwacjami, właściciel restauracji Mulk podjął decyzję o przygotowaniu cyklicznej imprezy kulturalnej, której celem będzie prezentacja twórczości wybitnych artystów polskiej estrady w miłej atmosferze domowej kolacji. Artyści występować będą na sali bankietowej. Po występie serwowana będzie kolacja, którą uczestnicy cieszyć się będą mogli nie z kim innym, jak właśnie z występującym artystą.

Na pierwszy tego typu występ organizatorzy zapraszają już w piątek, 29 września. Tego dnia z recitalem wystąpi dla Państwa znany ze swej wieloletniej pracy artystycznej oraz z programu "Szkło Kontaktowe" - Krzysztof Daukszewicz. Jego występ poprzedzi koncert młodej gwiazdy poezji śpiewanej, Kaszuby z krwi i kości w autorskim repertuarze kaszubskim Paweł Ruszkowski.

Szczegółowe informacje znaleźć można na facebooku. Bilety można rezerwować u Martyny - tel. 662 252 208.

Elegancka i nowoczesna sala bankietowa

Sala bankietowa Restauracji Mulk, której budowa zakończyła się w styczniu tego roku pomieścić może nawet 200 osób a profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i sprzęt audiowizualny uświetnić może każdą, nawet najbardziej wyjątkową uroczystość. I właśnie dlatego ten obiekt praktycznie od momentu oddania do użytkowania cieszy się niezwykła popularnością zwłaszcza wśród par organizujących oprawę uroczystości weselnej czy firm organizujących spotkania, rocznice, wyjątkowe wydarzenia.

Niepowtarzalny klimat oraz wystrój Sali bankietowej, tak na zewnątrz, jak wewnątrz nie odbiega od charakteru pozostałych obiektów w kompleksie restauracyjno-noclegowym restauracji Mulk.

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu technik audiowizualnych łączą się tutaj z ponad stuletnią cegłą oraz tradycyjną architekturą spotykaną na terenie kaszub. Kilkanaście pokoi gościnnych zawsze otwartych na gości cieszy się taką popularnością, że nocleg najlepiej rezerwować z większym wyprzedzeniem.

Śniadania w nowym obiekcie serwowane są codziennie od godziny 6:30 do 9:30, tak dla gości spędzających noc w Miszewku, jak i dla wszystkich chętnych do odwiedzenia Mulka w godzinach porannych. Jak zawsze tutaj jest smacznie i obficie. Stoły na śniadaniach też dosłownie uginają się od proponowanych dań. Każdy, czy to miłośnik potraw mięsnych, wegetarianin, amator słodyczy czy owoców, znajdzie coś dla siebie.

Kaszëbskô Regionalnô Restauracjô MÙLK Chëcz Kaszëbsko

Jôdã robimë z serca!
ul. Kaszubska 63, 80-297 Miszewko
Tel. +48 58 728 41 92
Kom. +48 662 252 208
www.mulk.pl
restauracja@mulk.pl
facebook.com/restauracjamulk

"Boże, ci, co w naszej CHËCZY bywają, czego nam życzą, niechaj to samo mają..."

W sprawie rezerwacji terminów spotkań firmowych lub imprez okolicznościowych prosimy o kontakt z Martyną pod numerem telefonu 662 252 208.

Pokoje gościnne przy Restauracji MÙLK Chëcz Kaszëbsko:
Cennik - nocleg ze śniadaniem:
Pokój jednoosobowy od 130 zł/noc
Pokój dwuosobowy od 180 zł/noc
Rezerwacja pokoi - tel. 606 354 508

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.