Sulęczyno. Płonął autobus

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 10:43
fot. archiwum

Cztery zastępy strażaków wzięło udział w porannej akcji gaszenia autobusu w Sulęczynie. Na szczęście pożar pojawił się, gdy autokar stał na postoju, a wewnątrz pojazdu nikt nie przebywał. Straty wstępnie oszacowano na około 60.000 zł.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kartuzach otrzymał tuż po godzinie 6. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogniem objęty jest autobus, który stał zaparkowany przy ulicy Sobótki w Sulęczynie. Najprawdopodobniej pożar powstał wskutek zwarcia instalacji elektrycznej. Straty wstępnie oszacowano na około 60.000 zł.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.