Poszukiwania zakańczone - 20-latka odnaleziona

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 13:34
fot. archiwum

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach zakończyła poszukiwania zaginionej w lipcu 2017r. Małgorzaty K. zam. Kartuzy. Zaginiona pod koniec lipca opuściła miejsce zamieszkania i do piątkowe południa nie nawiązała kontaktu z rodziną. 20-latka została odnaleziona w pobliżu Kościerzyny.

Rysopis: wiek 20 lat, wzrost ok. 152cm, ok. 50 kg, szczupłej budowy ciała, oczy ciemne, włosy brązowe długości do ramion, uzębienie pełne.

Ubiór: Krótkie spodenki jeansowe oraz biała koszulka

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach nr tel. 58 685-22-40, 58 685-22-41, 58 685-22-18 lub dyżurnym KPP Kartuzy nr 997.

Aktualizacja - piątek, godz. 17.

Jak ifnormuje Magdalena Formela z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, dwudziestolatka została rozpoznana przez pewną kobietę dzięki zamieszczonym w mediach informacjom. Znajdowała się w rejonie Kościerzyny. Jest cała i zdrowa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.