Maks. Mercedesem w drzewo

piątek, 18 sierpnia 2017 r., 18:36
fot. AL

Kierujący mercedesem kobieta została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na trasie Maks-Borucino. Mercedes uderzył tam w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.30. Jak wyinika z uzyskanych przez nas informacji, kierująca mercedesem jadąc od Borucina w kierunku Brodnicy Górnej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie uderzyław drzewo. Siłą odrzutu pojazd wyniosło na przeciwny pas ruchu. Najprawdopodobniej kobiecie na jezdnię wybiegło zwierzę.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującą mercedesem.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.