Muza nad Jeziorkiem z Illusion, Red Lips i eksplozją kolorów

niedziela, 20 sierpnia 2017 r., 02:11
fot. MD-Z

Rockowe brzmienia królowały w sobotni wieczór w Parku nad Jeziorkiem w Żukowie. Już po raz trzeci odbył się tam festiwal Muza nad Jeziorkiem. W tym roku gwiazdami imprezy byli Illusion oraz Red Lips. Koncertom towarzyszyły eksplozje kolorów, a wokół sceny dla uczestników imprezy przygotowano mnóstwo atrakcji.

Muza nad Jeziorkiem to impreza dedykowana fanom mocniejszych brzmień. Odbywająca się od trzech lat impreza corocznie przyciąga miłośników rocka.

- Bardzo lubię tę imprezę i przyjeżdżam na koncerty od trzech lat, bo uważam, że dla fanów rocka to najciekawsza impreza w okolicy. Niestety dla osób, które tak jak ja lubią rocka w naszym powiecie propozycji jest w sezonie niewiele. Bardzo się cieszę, że w tym roku organizatorzy zaprosili Illusion, bo to zespół, który jest legendą rocka i ich koncerty są świetne - mówił pan Andrzej, jeden z uczestników imprezy.

Podczas tegorocznej imprezy publiczność wysłuchała łącznie pięciu koncertów. Na początek zagrała grupa Iraas Band. Później na scenie pojawili się muzycy z Majestic, a następnie z Pull the Wire. Na finał wystąpili Illusion i Red Lips.

"Muzie" towarzyszyły tzw. eksplozje kolorów, od godziny 17 do 20, co sześćdziesiąt minut pod sceną zbierał się tłum, który wyrzucał w niebo kolorowe proszki. Wielobarwny pył pokrywał uczestników zabawy od stóp do głów.

Wokół sceny na uczestników czekało mnóstwo atrakcji - chętni mogli popływać na kajakach, wyluzować się w Strefie Luzu na miniplaży z leżakami, a także wykazać się talentami i kreatywnością tworząc biżuterię w Strefie Art. Tradycyjnie równolegle do koncertów trwało też jam session. Chętni w specjalnym namiocie mogli wspólnie pograć.

Imprezie przyświecał też szczytny cel. Chętni mogli zarejestrować się w bazie dawców szpiku DKMS.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.