Gowidlino. Seat najechał na tył VW Passata

niedziela, 20 sierpnia 2017 r., 13:35
fot. AL

Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie w Gowidlinie. Seat najechał tam na tył VW Passata.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym służby otrzymały po godzinie 11. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący seatem nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go VW Passata. Szczęśliwie wskutek zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Obaj kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Gowidlino, OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.