Ostrzyce. Znaleziono ciało mężczyzny. To zaginiony mieszkaniec Lnisk

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., 11:57
fot. internet/OSP Somonino

W poniedziałkowe przedpołudnie w rejonie Ostrzyc natrafiono na ciało mężczyzny. Denat to poszukiwany od niedzielnego popołudnia na tym terenie przez strażaków i policjantów mieszkaniec Lnisk, który zaginął w piątek.

Zakończyły się poszukiwania 53-letniego mieszkańca Lnisk, który w piątkowe przedpołudniem wyjechał z miejsca zamieszkania i od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną. W niedzielę policjanci natrafili przed jednym z ostrzyckim pensjonatów na zaparkowany samochód, którym poruszał się mężczyzna. Wszczęto poszukiwania, w których uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków. Wznowiono je w poniedziałkowy poranek. Przed południem znaleziono zwłoki mężczyzny.

- Przy zwłokach znajdował się dokument tożsamości. Denat to poszukiwany od soboty mieszkaniec Lnisk - informuje Magdalena Formela z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Więcej szczegółów nie ujawnia.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.