Sklep 4F w Sierakowicach - buty i odzież sportowa w najlepszych cenach

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 15:10

Lubisz sport? Aktywność fizyczna to twoje hobby? Chcesz dobrze wyglądać na treningu, a jednocześnie czuć się komfortowo i wygodnie? Sprawdź ofertę autoryzowanego sklepu sportowego 4F w Sierakowicach. Znajdziesz tu buty sportowe i odzież najlepszych marek, a także szeroką gamę różnego typu plecaków - idealnych na trekkingi, dłuższe wyprawy oraz do szkoły.

Autoryzowany sklep sportowy sieci 4F przy ul. Jeziornej w Sierakowicach działa od roku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, w trosce o ciągły rozwój i wzrost jakości świadczonych usług, sklep w ostatnim czasie poszerzył swoją ofertę o obuwie oraz akcesoria sportowe.

W ofercie sklepu znaleźć można różnego typu obuwie sportowe i miejskie, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Sklep oferuje również szeroką gamę akcesoriów sportowych i odzieży sportowej. Jest autoryzowanym partnerem lubianej i cenionej przez osoby aktywne fizycznie marki 4F.

Uwaga! W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego w sklepie przygotowano specjalny rabat na zakup plecaków szkolnych. Te teraz kupisz aż 15 proc. taniej!

Aby osłodzić klientom koniec wakacji, sierakowicki sklep zaprasza też na wyprzedaż odzieży letniej. Teraz sandały, klapki, t-shirty, kurtki, bluzy oraz polary kupisz nawet do 20 procent taniej!

Autoryzowany Sklep Sportowy 4F
ul. Jeziorna 1
83-340 Sierakowice

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.