Szkółka Pływania "Delfin" zaprasza

środa, 23 sierpnia 2017 r., 13:41
fot. nadesłane

Chcesz nauczyć się pływać lub swoje dzieci? Skorzystaj z oferty Szkółki Pływania "Delfin" - firmy z tradycjami i osiągnięciami sportowymi jej trenerów. Rozpoczęły się tam właśnie zapisy na naukę i doskonalenie pływania na pierwszy semestr.

Szkółka Pływania "Delfin" funkcjonuje przy Kartuskiej Pływalni NECZK od 2005 roku, czyli od momentu jej powstania. Jest to najstarsza szkoła pływania w Kartuzach, którą rekomenduje Jakub Skierka i pozostali kartuscy pływacy.

- U nas nauczysz się pływać wszystkimi stylami pływackimi. Najmłodszych nauczamy dodając elementy zabawy - przekonują właściciele.

Jak dodają, oferta skierowana jest także do osób, które potrafią już pływać. Mogą one doskonalić swoje umiejętności z elementami pływania sportowego wspólnie z profesjonalnymi trenerami.

Trenerzy "Delfina" to wykwalifikowani instruktorzy pływania. Od wielu lat współpracują z kadrą narodową i kadrą pomorską polskiego pływania. Wychowankami trenerów "Delfina" są wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach dzieci, młodzików i juniorów. To rekordziści Polski i zawodnicy Pływackiej Kadry Narodowej. Z ich osiągnięciami można zapoznać się chociażby pod tym adresem. Zaś szczegółową ofertę Szkółki Pływania "Delfin" znajdziemy na jej stronie internetowej.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.

Zapisów na naukę i doskonalenie pływania w I semestrze od 11 września 2017 można dokonać pod tymi numerami:

Arek Zalewski 602 252 852
Sebastian Cieśliński 666 039 598
arkadij5@wp.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.