Przebudowa ul. Armii Krajowej w Pępowie i Żukowie

środa, 23 sierpnia 2017 r., 17:00
fot. Longina Templin

9 sierpnia 2017 r. burmistrz gminy Żukowo Wojciech Kankowski podpisał umowę na przebudowę ul. Armii Krajowej w Pępowie i Żukowie. Roboty budowlane planuje się zrealizować w terminie do końca września 2017 r. Pozwolenie na użytkowanie wykonawca jest zobowiązany uzyskać do połowy listopada 2017 r.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę zatok autobusowych wraz z dojściami dla pieszych i budową wjazdów w drogi wewnętrzne. Wykonawcą prac budowlanych o wartości 550 tys. złotych jest firma ogólnobudowlana ARAT Krzysztof Makurat ze Staniszewa. W wyniku prac powstaną dwie zatoki autobusowe na pograniczu miejscowości Żukowo i Pępowo. Wykonane zostaną chodniki oraz wybudowane dwa wjazdy w drogi wewnętrzne, a kolidująca infrastruktura zostanie przebudowana.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.