Wypadek w Przodkowie - cztery osoby w szpitalu

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 11:21
fot. archiwum

Cztery osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielę na trasie Przodkowo-Czeczewo. Samochód marki nissan uderzył drzewo, a następnie dachował.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.45 w Przodkowie.

- Kierujący nissanem murrano 29-latek jadąc z Przodkowa w kierunku Czeczewa z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze, uderzył w drzewo a następnie dachował - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia ranne zostały - 29-letni kierowca i trójka pasażerów 33-letni mężczyzna i dwie kobiety w wieku 25 i 28 lat. Kierowcę nissana do szpitala przetransportowano śmigłowcem LPR. Mężczyzna był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.