Sulęczyno. Renault uderzyło w drzewo - dwie osoby w szpitalu

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 17:59
fot. AL

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w Sulęczynie. Renault uderzyło tam w drzewo.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały około godziny 15.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący renault jadąc od Bytowa w kierunku Sulęczyna z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem, jak i jego pasażerka zostali przetransportowani do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.