Aż 200 pojazdów w niedzielę na Classówka Glanc Auto Moto Festiwal

środa, 30 sierpnia 2017 r., 13:15
fot. nadesłane

Już w niedzielę, 3 września, w Kartuskim Parku Solidarności ponownie zaparkują, piękne i nietuzinkowe perełki motoryzacji, a wszystko za sprawą trzeciej już edycji znanej i lubianej Classówki. Atrakcje gwarantowane, a obecność obowiązkowa!

Ten dzień z pewnością przejdzie do historii miasta Kartuz oraz Kaszub pod znakiem największego w tym rejonie święta motoryzacji. W godzinach od 12:00 do ok 18:00 odbędzie się wystawa ponad 200 pojazdów uczestniczących w Classówka GlancAuto Moto Festiwal.

Czym tak właściwie jest Classówka? Otóż przede wszystkim jest wydarzeniem motoryzacyjnym, wystawą pojazdów klasycznych, zabytkowych, a także współczesnych, która będzie połączona z wieloma konkursami oraz koncertami m.in. Ras Luty.

Głównymi prowadzącymi "Classówka - GlancAuto Moto Festiwal" będą znani i lubiani przez miłośników motoryzacji, dziennikarze stacji TVN Turbo - Jarosław Maznas oraz Rafał Jemielita - czyli połowa składu popularnego programu Automaniak.

Dla uczestników festiwalu przewidziane są liczne nagrody, które będzie można wygrać w konkursach podczas trwania imprezy, a także ciągle jest szansa na zwycięstwo powłoki ceramicznej w konkursie ufundowanym przez partnera tytularnego wydarzenia - GlancAuto.

Na teren Parku Solidarności będą wpuszczane tylko i wyłącznie samochody, które zgłosiły się wcześniej.
Ze względu na to, że wydarzenie nie jest finansowane w całości ze środków publicznych, a przede wszystkim ze środków własnych organizatorów i sponsorów, opłata za uczestnictwo dla publiczności wynosi symboliczne 3 zł.

Link do wydarzenia na FB:
facebook.com/events/732094620284570

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.