Mrozy. Honda rozbiła się na drzewie - nie żyje 40-latek

poniedziałek, 4 września 2017 r., 09:33
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowy poranek w Mrozach (gm. Sierakowice). Honda z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechała na pobocze i czołowo uderzyła w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł 40-letni kierowca pojazdu. Pasażer został ranny.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały około godziny 8.20. Na miejscu wciąż trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyny i okoliczności wypadku. Póki co wiadomo tyle, że kierujący hondą 40-latek jadąc od Szklanej w kierunku Sierakowic najprawdopodobniej wpadł w poślizg, zjechał na lewe pobocze, gdzie czołowo uderzył w drzewo.

Wskutek zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 40-letni kierujący hondą. Rannego 30-letniego pasażera przetransportowano do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.