Zadbaj o bezpieczeństwo z Navi BHP - zyskasz Ty i Twoja firma!

poniedziałek, 4 września 2017 r., 14:28
Specjalista ds. bhp, właściciel firmy Navi bhp Anna Kostecka Specjalista ds. bhp, właściciel firmy Navi bhp Anna Kostecka fot. nadesłane

Po ostatnim wywiadzie, który ukazał się w marcu tego roku otrzymałam wiele maili i telefonów z zapytaniami w zakresie bhp, dlatego też wracamy do Państwa.

Firma Navi BHP zajmuje się wspieraniem firm w zakresie prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obszarem przeciwpożarowym. Firmy coraz większy nacisk kładą na bezpieczeństwo pracowników, prawidłowo dobraną odzież roboczą, projektowaniem nowoczesnych, ale ergonomicznym stanowisk pracy, chcą bezpiecznie wykonywać pracę oraz podnosić świadomości wśród swojej załogi.

Jak pracujemy? Co oferujemy? I co zyskuje firma?
Pracujemy z klientem i dla klienta. Świadczymy usługi najczęściej w siedzibie Klienta, chociaż czasami klienci wykupują u nas e-usługi m.in. szkolenia bhp.

Opracowujemy indywidualnie zakres AUDYTU BHP, czyli mówiąc prostszym językiem, naprawiamy firmy i doradzamy co należy uzupełnić, aby działać zgodnie z prawem i rekomendujemy niezbędne zmiany, aby poprawić obszar bhp w firmie.

Wszyscy pracodawcy mają obowiązek szkolenia pracowników w zakresie bhp, sami też muszą przejść szkolenia z bhp, mamy dla Państwa ofertę specjalną, która jest na końcu materiału. Nie wolno dopuścić pracownika bez właściwych badań, szkoleń oraz zapoznać pracownika z instrukcjami, ryzykiem zawodowym.

Firma Navi BHP posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń bhp, jeżeli Wasi pracownicy mówią, że szkolenia bhp są nudne lub też szkoda czasu na takie szkolenia, spróbujcie szkoleń z nami, umiejętność prowadzenia szkoleń i dostosowania przekazywanej wiedzy jest dla nas bardzo ważna. Po prowadzonych przez nas szkoleniach otrzymujemy informację, że szkolenie było ciekawe, interesujące i dlaczego minęło tak szybko.

Każda z firm ma obowiązek utworzenia służb bhp, czyli podpisania umowy z bhp-owcem lub też gdy zatrudniają powyżej 100 pracowników zatrudnienie bhp-owca na etat.

Zdarzył się Wam wypadek w pracy? W drodze do pracy lub z pracy?

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy i krok po kroku doradzimy co należy zrobić i jak rozwiązać ten problem.

Bezpieczeństw i higiena pracy są wartością bezsporną dla każdego Pracodawcy, bezpieczeństwo jest również ważnym elementem w budowaniu marki i budowaniu wizerunku wśród swoich klientów.

PROMOCJA
Każdy z Pracodawców, kto wyślę maila na adres [email protected] najpóźniej do 06.09.2017r. otrzyma link do oferty specjalnej na wykupienie szkolenia okresowego bhp dla Pracodawców w cenie 29,90zł w formie e-learningu. Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest zaakceptowanie warunków szkolenia oraz kupienia biletu na wskazanej stronie.

Navi BHP
www.navibhp.pl
e-mail: [email protected]

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.