Kczewo. Zderzenie trzech pojazdów - kobieta w ciąży w szpitalu

poniedziałek, 4 września 2017 r., 13:01
fot. AL

Kobieta w ciąży została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe południe w Kczewie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 12. na drodze powiatowej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca samochodem osobowym jadąc od Kczewa w kierunku Miszewa zatrzymała się, by dokonać manewru skrętu w lewo. Jadący za nią pojazd również zatrzymał się. Wyhamować nie zdążył za to kierujący kią, który najpierw zahaczył o poprzedzający go samochód, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującą oplem kobietę w ciąży.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.