Sulęczyno. Zderzenie dwóch dostawczaków

środa, 6 września 2017 r., 19:28
fot. JS

W środę tuż przed godziną 18. w Sulęczynie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów dostawczych. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 228. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że Volksvagen Transporter, którym podróżowało trzech mężczyzn, jechał w kierunku Sulęczyna. Z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na lewy pas jezdni. W tym samym momencie z naprzeciwka nadjeżdżał citroen berlingo ciągnący przyczepę, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

Doszło do czołowego zderzenia pojazdów, w wyniku którego dwie osoby zostały lekko poszkodowane.

W akcji ratunkowej brały udział: JRG Kartuzy, OSP Sulęczyno, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Droga była zablokowana w obu kierunkach.

Przyczyny wypadku będą wyjaśniane.

red.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.